2brash2writing

Overview

  • Secteurs Culture, sports, loisirs

L'entreprise

Na przykład, jeśli w grze są dwaj gracze, to można określić, który z nich jest graczem z dużym zestawem, patrząc na rozmiar ich rąk. Jeśli jednak oba mają siedem i osiem, możesz być pewien, że nie są duże Jeśli oba mają dwie pary, to prawdopodobnie są duże. 2) Potrzebujesz strategii. W żadnym momencie nie można liczyć na szczęście, aby wygrać grę w pokera. Musisz wykorzystać swoje zrozumienie innych graczy i dowiedzieć się, jak najlepiej grać, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Zaletą jest to, że można wygrywać częściej niż przegrywać, i dowiedzieć się trochę więcej o strategiach zakładów i bluffing. High Card Split jest podobny do Seven Card Stud, z wyjątkiem tego, że masz pięć kart w każdej ręce zamiast siedmiu. Kluczowe uwagi dla opanowania wariantów. Studiuj optymalne strategie od najlepszych graczy, figurypoker.com którzy znają ten format. Przyjmij unikalne strategiczne zmarszczki oferowane przez każdy wariant.

Spodziewaj się krzywej uczenia się – bądź cierpliwy i nie frustruj. Poznaj wszystkie zasady specyficzne dla tej odmiany przed grą. Jak mówi ośmiokrotny zwycięzca bransoletki WSOP Erik Seidel, daje ci to więcej możliwości, ponieważ rozwijasz różne umiejętności. Wypróbowanie nowych wariantów pokera rozszerza twoje horyzonty i umiejętności pokera. Więc odkryj, eksperymentuj i odkryj więcej świata pokera bez granic. Zacznij od niskich stawek, aby czuć się komfortowo z nową dynamiką rozgrywki.

Jeśli masz pecha, powinieneś pomyśleć o tym, co możesz zrobić, aby uniknąć uwięzienia się w złej ręce. Jeśli masz zestaw dziesiątki, to powinieneś być w stanie dokonać ruchu z czterema lub więcej outs. Co zrobić, jeśli masz pecha i masz najgorsze ręce? Jest to bardzo ważna kwestia, nad którą powinieneś się zastanowić. Na przykład można spotkać się z terminem „niewidomy podnoszenie ». Jednak jeśli jesteś poważny o grze w pokera, to powinieneś dać ten rodzaj informacji trochę więcej myśli.

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz, gdy zaczniesz czytać o wariantach pokera, jest to, że często używają bardzo konkretnej terminologii. Jeśli po prostu chcesz grać dla zabawy i mieć kilka piw z przyjaciółmi, to nie musisz się martwić o wszystkie te rzeczy. Na przykład lista wariantów podana w książce « Poker dla Dummies » zawiera: Pozwolę ci zdecydować, które z tych wariantów chcesz wypróbować. Oczywiście, tego typu informacje są przydatne tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz nauczyć się grać w pokera.

Możesz grać bez limitu lub pot-limit, gdzie rozmiar potu jest całkowicie według uznania graczy. Istnieją różne struktury zakładów: Możesz grać limit Texas hold ’em lub bez limitu Texas hold ’em, możesz grać stały limit, gdzie poty mają określony rozmiar.